STUDIO Fotografii
image

image

image

STUDIO DZIAŁA OD 1989 ROKU
Specjalizuje  się w fotografii  reklamowej i użytkowej. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt okładek, kilkaset zdjęć ilustracyjnych oraz niezliczoną liczbę pack shotów. Zgromadzone doświadczenie i sprzęt pozwalają na realizację bardzo różnych projektów.
Obecnie zajmujemy się:
- Profesjonalną fotografią reklamową
- Handlem artykułami fotograficznymi
- Fotograficznymi usługami dla ludności
- Projektowaniem opakowań
- Projektowaniem publikacji reklamowych
  (reklamy prasowe, foldery, broszury, ulotki,   billboardy)
Współpracujemy z wydawnictwami, grafikami, studiami graficznymi, agencjami reklamowymi i bezpośrednio z klientami. Podejmujemy współprace z firmami, które potrzebują reklamy i promocji. Wychodzimy z założenia, że reklama jest ważnym elementem strategii marketingowej każdej firmy. Pracujemy na sprzęcie firm:
SINAR, HASSELBLAD, CANON I NIKON.

Fotografia Ślubna
image

Zapraszam do magicznego świata fotografii świata, w którym słowa takie jak zdjęcia ślubne oznaczają coś więcej, niż tylko poprawnie wykonane fotografie. Jest to też nasza pasja i mam nadzieję, że uda się Państwu odnaleźć ją w naszych fotografiach.

Fotografia ślubna jest bardzo wyjątkowa. Dzień ślubu dla wielu z nas jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Wszyscy wyglądamy pięknie i tak chcemy zapamiętać ten dzień. Niesie on ze sobą niewiarygodną ilość emocji i to one tak naprawdę będą tematem Waszych zdjęć.

Foto Warsztaty

Chcesz robić jeszcze lepsze zdjęcia?

Dobrze trafiłeś - zapraszamy do naszego studia na fascynujące spotkanie z fotografią. W sympatycznej atmosferze nauczysz się tego co potrzebne aby fotografowanie sprawiało Ci jeszcze większą przyjemność a Twoje zdjęcia były jeszcze lepsze.


Z nami nauczysz się "malowania światłem" Nasze zajęcia przeznaczone są dla miłośników i pasjonatów fotografii, którzy chcieliby doskonalić swój warsztat i rozwijać swoją pasję. Na organizowane przez nas kursy zapraszamy wszystkich - niezależnie od wieku, czy poziomu fotograficznych umiejętności.


Wybierz i zapisz się lub skontaktuj z nami - pomożemy w wyborze.


Czytaj więcej na ...       www.foto.tarnow.pl

Fotografia Reklamowa
  • image 1
  • image 2
  • image 3
  • image 4
Warsztaty Fotografii Reklamowej

Rozpoczynamy cykl fotowarsztatów ogólnych i tematycznych dostępnych dla młodzieży i dorosłych. Informacja pod numerem telefonu 691 206 505 lub 605 048 530, również na stronie internetowej www.foto.tarnow.pl .